העיסוי השוודי הוא אחד העיסויים הפופולריים ביותר בקרב הציבור, כך מעידים מכוני הספא ושירותי הליווי אליהם אנשים מגיעים לצורך קבלת עיסויים. בניגוד לעיסוי תאילנדי אשר נשען על פרקטיקות בנות אלפי שנים, העיסוי השוודי פותח בשוודיה בתחילת המאה ה – 18. מפתח העיסוי, הנדריק לינג, סבל מפציעת מרפקים ממנה הצליח להחלים באמצעות טיפול עצמי הכולל טפיחות קלות באזור הפציעה. ההצלחה של טיפול זה הביאה אותו לשכלל את השיטה לתורה שלמה. השיטה המוצלחת יובאה לארצות הברית ובמהרה הפכה לשיטת טיפול מקובלת. בימינו רבות מהנערות אשר עובדות בשירותי ליווי ברמת גן מעניקות טיפולים בשיטה זו.

העיסוי השוודי מסייע מאוד בשיפור תנועת המפרקים, הפחתת לחצים, הפחתת מתח בשרירים והקלה על שרירם תפוסים ומכווצים, שיפור זרימת הדם לרקמות ועוד. כמו כן הגברים אשר מקבלים עיסוי שוודי חווים תחושת רגיעה המלווה בשלווה והרמוניה כללית של גוף ונפש. גברים רבים פונים לנערות ליווי בצפון לצורך קבלת עיסוי; ישנם סוגים שונים של עיסויים וזהו אחד המומלצים.

עיסוי שוודי – מדוע דווקא אצל נערות ליווי

ישנם אנשים אשר פונים למכוני ספא יוקרתיים הנמצאים בבתי מלון או בכל מיני מקומות יוקרתיים אחרים ומבקשים לקבל שם עיסוי שוודי. אחרים פונים לשירותיהן של נערות ליווי בחולון אשר יעניקו להם עיסוי שוודי. אך מה עדיף? מי מעניק עיסוי יותר טוב. חס וחלילה איננו רוצים להמעיט ביכולות המקצועיות של המעסים והמעסות במכוני הספא, אך בכל זאת ההמלצה שלנו היא לפנות אל הנערות בשירותי הליווי. הסיבה הראשונה היא המחיר של השירות; במקומות היוקרתיים 90% מהכסף ששילמתם על העיסוי נועד לממן את דמי השכירות היקרים של המקום, לעומת זאת בשירותי ליווי בקיסריה תוכלו לקבל את אותו העיסוי בפחות כסף. הסיבה השנייה היא שעם הנערות לא צריך לצאת מהבית, הן יכולות לבוא לביתכם או לבית המלון ולהעניק לכם עיסוי. והסיבה השלישית היא שגברים רבים מרגישים יותר נוח לקבל עיסוי מידי אישה ולא מידי גבר; במועדוני הספא היוקרתיים ישנם מעסים ומעסות מקצועיים, אך גברים רבים יעדיפו ללכת על בטוח ולקבל עיסוי אצל נערות ליווי.